Boala de scris din blogsfera

Boala de scris din blogsfera

Ca o parte din cei care au blog, exista momentele cand un blogger nu are chef sa scrie din diferite motive personale sau fizice.

Din puctul meu de vedere daca am nervi din diferite motive, sau sunt ofticat pe o chestie, eu nu scriu pe blog despre asta cum fac altii, ci am alte metodele mele de a ma linisti. Si nu cred ca este un motiv bun ca sa scrii vre-un articol la nervi, pentru ca e posibil sa scrii multe abureli sau sa-ti plictisesti cititorii.

Momentan eu am o pauza de respiro pe blog, pentru ca pur si simplu m-a prins boala de scris si nu am fost in stare sa pot scrie ceva interesant pentru cititori, defapt nici ce scriu acum poate nu este interesant pentru unii dintre voi dar asa imi exprim punctul de vedere.

Am vazut ca foarte multi dintre noi incercam in blogsfera sa fim mai activi pentru trafic, pentru cititori si bineinteles in acest caz putem sa scrie si advertoriale pentru firmele/site-urile care ne vad activi.

De cand am cumparat .ro am hotarat sa fiu mai activ pe blog, pentru o perioada a mers faza, dar iar m-a luat boala de scris.

Sper sa-mi treaca, pentru ca mintea mea poate mai mult de atat.

Articolul Anterior Voteaza Caravana Reducerilor Articolul Următor In cat timp un strain nu mai este strain?

10 răspunsuri la “Boala de scris din blogsfera”

  1. Eu cred ca sunt cel mai inactiv om, dar nici nu-mi place sa scriu lucruri doar pentru a fi scrise…mai bine mai putin si cu mai mult impact decat…

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *