Astept ploaia de vara!

Astept ploaia de vara!

Astăzi fiind mai mult pe gânduri, asta fără să păţesc ceva eu sau altcineva. Pur şi simplu am căzut pe gânduri şi un gând placut m-a făcut să mă gândesc la ploaia de vară.

Nu ştiu la câţi dintre voi le plac ploaia de vară, dar eu cele mai fericite şi cele mai nefericite momente le-am păţit pe o ploaie sănătoasă. Probabil şi ploaia în sine a intensificat sentimentele de atunci.

Oricum asta a fost tot ce aveam de gând să scriu astăzi.

Articolul Anterior Game of Thrones Sezonul 2, se aproprie! Articolul Următor Promitatorul serial Terra Nova, a fost anulat de FOX.

8 răspunsuri la “Astept ploaia de vara!”

  1. Odata statea cu nasul lipit de geam si ma uitam pe cer la norii care incepusera sa se adune. Imediat ce a inceput sa ploua am iesit si eu la plimbare. Ador sa ma plimb prin ploaie!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *